Mycie i czyszczenie elewacji Warszawa

mycie elewacji Warszawa

Codziennie zewnętrzne powierzchnie budynków wystawione są na kontakt z licznymi substancjami, które obniżają ich walory estetyczne. Spaliny samochodów, pył i uboczne produkty spalania paliw grzewczych, pyłki drzew, a także nieczystości pozostawiane przez zwierzęta – to tylko część z czynników, mających negatywny wpływ na wygląd zewnętrznych murów. Stąd też dbanie o dom jednorodzinny, siedzibę firmy, jak i inne budynki obejmuje nie tylko wnętrza. Równie istotne jest regularne czyszczenie elewacji.

Najbardziej narażone na brud, pył i inne zanieczyszczenia są budynki, graniczące bezpośrednio z ulicami o dużym natężeniu ruchu lub usytuowane są obok fabryk lub zakładów pracy. W dużych miastach takie jak Warszawa z pewnością konieczne będzie częstsze wykonanie mycia elewacji i różnych zabiegów czyszczących, ze względu na choćby na duży ruch uliczny

Fachowe czyszczenie

Oferujemy profesjonalne mycie elewacji w Warszawie i okolicach. Jesteśmy zespołem z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami, pozwalającymi uzyskać znakomite rezultaty. Działamy elastycznie – zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta, aby wykonać powierzone zadanie w terminie, który najbardziej mu odpowiada.

Samodzielne wykonanie tej pracy sprawia sporo trudności, a czasem bywa nawet niemożliwe. Konieczne są specjalne narzędzia, jak i doświadczenie, przekładające się na skuteczność działań. W takich sytuacjach warto postawić na specjalistów, których znajdzie się w firmie Axera.

mycie elewacji Warszawa 2
czyszczenie elewacji Warszawa

Znakomite rezultaty bez ryzyka

Oferujemy profesjonalne mycie elewacji w Warszawie i okolicach. Jesteśmy zespołem z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami, pozwalającymi uzyskać znakomite rezultaty. Działamy elastycznie – zawsze staramy się dopasować do potrzeb Klienta, aby wykonać powierzone zadanie w terminie, który najbardziej mu odpowiada.

W naszej pracy korzystamy wyłącznie z najlepszego sprzętu. Czyszczenie elewacji odbywa się z użyciem nowoczesnych myjek ciśnieniowych, oferujących najwyższą efektywność. Stosujemy również specjalistyczną chemię, dopasowaną do tego typu zadań. Będąc odpowiedzialnymi zarówno nie tylko przed Klientami, jak i środowiskiem – troszczymy się o to, by były to środki skuteczne, ale jednocześnie nieszkodliwe dla roślin i zwierząt. Wybierając więc proponowane usługi mycia elewacji, nie musisz obawiać się o swój ogród czy otaczające budynek tereny zielone.

Soft wash

W ostatnim czasie coraz popularniejsza staje się metoda mycia elewacji tak zwana "soft wash". W tym przypadku mycie elewacji budynku polega na chemicznym usuwaniu zanieczyszczeń. Najczęściej są to zanieczyszczenia biologiczne typu „glony, grzyby, pleśnie”. Dlaczego tego typu metoda mycia elewacji tynkowej jest najbardziej odpowiednia? Ponieważ tynk elewacyjny jest bardzo porowaty, delikatny i cienki, dlatego też czyszczenie elewacji powinno być możliwie najmniej inwazyjne, agresywne. Agresywne czyszczenie elewacji, nie daj Boże wykonane dyszą rotacyjną, z dużym ciśnieniem jest po prostu wielkim błędem. Taka metoda mycia elewacji może spowodować więcej strat niż korzyści. Wysokie ciśnienie zimnej wody nie usuwa wcale glonów, nie rozpuszcza większości zanieczyszczeń, dodatkowo osłabia i tak bardzo delikatne wiązanie tynku.  „Soft Wash” czyli miękkie mycie, z odpowiednią wiedzą może zostać przeprowadzone przy użyciu, wody o niskim ciśnieniu porównywalnym z ciśnieniem jakie mamy w wężu ogrodowym . Odpowiednia mieszanina środków, myjących, zabijających glony jest odpowiedzialna za końcowy efekt. Woda służy jedynie do wypłukania zabrudzeń z porowatych powierzchni pionowych

czyszczenie elewacji Warszawa 3
mycie elewacji Warszawa

Jak wygląda wycena?

Zlecenia mycia elewacji realizujemy w Warszawie i w całym województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni zewnętrznych od 2017 roku.

Cena za usługę ustalane są indywidualnie do każdego zlecenia. Najczęściej umawiamy się z klientem w celu obejrzenia budynku. Taka procedura pozwala nam na rzetelną wycenę usługi. Podczas wizji lokalnej bierzemy pod uwagę różne czynniki, które mają wpływ na wycenę zlecenia. Uwzględniamy metraż powierzchni, stopień zabrudzenia, dostępność mediów (wody, prądu 230V), wysokość i dostępność do czyszczonej powierzchni.

W sytuacjach kiedy nie możemy osobiście obejrzeć obiektu prosimy o wysłanie nam (sms-em lub e-mailem) zdjęcia budynku wraz z otoczeniem. Na tej podstawie wycenimy usługę, W przypadku znaczących różnic między zdjęciami a realnym stanem powierzchni do mycia taka wycena może ulec zmianie.

Pozycjonowanie - KOWAL24.pl