Czyszczenie kostki brukowej Warszawa

czyszczenie dachów Warszawa 001

Czyszczenie kostki brukowej i zewnętrznych powierzchni nieruchomości oznacza z naszej strony gwarancję najwyższej skuteczności!. Tworzymy nie tylko zespół o odpowiednich umiejętnościach, ale i z nowoczesnym sprzętem. To połączenie pozwala nam terminowo i bez większych problemów usunąć wszelkie zabrudzenia z kostki brukowej czy innych powierzchni. Do tego celu stosujemy zaawansowane myjki ciśnieniowe, przeznaczone do profesjonalnego użytku.

    czyszczenie kostki brukowej Warszawa 002

Kostka brukowa

Samodzielne utrzymanie porządku wokół domu czy budynku firmy jest zadaniem trudnym. Choć wiele z tych prac da się wykonać samodzielnie, to część z nich wymaga nie tylko znacznie większego nakładu czasu i energii, ale i specjalistycznych środków. Czyszczenie kostki brukowej należy do zadań, które warto powierzyć specjalistom. Dlaczego? Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się tym samodzielnie – jednak szorowanie jej może uszkadzać strukturę powierzchni, a ponadto to czaso- i energochłonna czynność. W praktyce czyszczenie kostki brukowej na własną rękę często jest mało efektywne. Wybierając pomoc firmy Axera, stawia się na usługi specjalistów, dysponujących zaawansowanym sprzętem, a także odpowiednimi środkami chemicznymi, jakie znacznie przyspieszają ten proces.

Profesjonalna usługa

Klientom z Warszawy oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej. Jako doświadczony zespół szybko ocenimy, jak wymagające będzie to zadanie. Dobierzemy odpowiednie rozwiązania, które błyskawicznie przyniosą oczekiwany rezultat. Jako fachowcy, zajmujący się usługami czyszczenia zewnętrznych powierzchni nieruchomości, gwarantujemy najwyższą skuteczność realizowanych zadań. Tworzymy nie tylko zespół o odpowiednich umiejętnościach, ale i z nowoczesnym sprzętem. To połączenie pozwala nam terminowo i bez większych problemów usunąć wszelkie zabrudzenia z kostki brukowej czy innych powierzchni. Do tego celu stosujemy zaawansowane myjki ciśnieniowe, przeznaczone do profesjonalnego użytku.

czyszczenie kostki brukowej Warszawa 003
czyszczenie kostki brukowej Warszawa 004

Efektywne i ekologiczne czyszczenie

W naszej pracy ważne jest to, by działać efektywnie, ale jednocześnie z poszanowaniem dla środowiska. W związku z tym używamy środków chemicznych, które bezproblemowo usuwają wszelkie zabrudzenia, a z drugiej strony pozostają bezpieczne dla roślin i zwierząt, gdyż są całkowicie biodegradowalne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Stąd też cennik zawsze ustalamy z Klientem osobno. Na koszt realizacji usługi wpływa m.in. rodzaj i wielkość zabrudzenia, powierzchnia czyszczonej kostki brukowej i inne czynniki. Zawsze jednak staramy się zoptymalizować koszty, by zapewnić korzystne warunki przy najwyższej skuteczności. Klientów z Warszawy zachęcamy do skorzystania z usługi mycia kostki brukowej. Dzięki naszej pomocy będzie ona wyglądała jak nowa. Do wykonania usługi mycia kostki brukowej oraz innych powierzchni twardych stosujemy wysokociśnieniowe myjki marki Graco z podgrzewaczem wody. W efekcie poddana czyszczeniu powierzchnia odzyskuje nie tylko czystość ale również wyrazisty kolor. Stosowane przez nas środki chemiczne ulegają procesowi biodegradacji przez co są przyjazne dla środowiska.

Jak często myć kostkę brukową?

Czyszczenie kostki brukowej powinno się przeprowadzać regularnie w co kilka lat. Tak zadbaną kostką brukową bardzo łatwo się czyści co powoduje, że cena usługi mycia kostki będzie znacząco niższa niż w przypadku gdy kostka jest pokryta wieloletnim brudem czy mchem. Trzeba pamiętać, że kostka brukowa jest materiałem chłonnym i w niesprzyjających warunkach łatwo ulega zagrzybieniu i porastaniu przez mech. Usuwanie wieloletnich porostów, chwastów i mchów zakorzenionych głęboko w porach kostki brukowej jest trudne w realizacji i podnosi koszty wykonania usługi. Dodatkowo na życzenie Klientów przeprowadzamy również impregnację wyczyszczonej powierzchni. Zaimpregnowana powierzchnia zyskuje zwiększoną odporność na wnikanie w nią zanieczyszczeń. Zostaje również zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci w podłoże, co znacząco ogranicza zarówno rozwój porostów jak i glonów. Ponad to uzyskuje się ograniczenie powstawania wykwitów solnych, uwydatnienie koloru oraz zabezpieczenie przed blaknięciem. Stosujemy najwyższej jakości produkty wykonane na bazie polimerów. Są to impregnaty najtrwalsze, najlepiej wysycające naturalny kolor kostki. Po uzgodnieniu z klientem impregnację możemy wykonać innymi produktami takimi jak impregnaty silikonowo-akrylowe bezbarwne, silikonowo-akrylowe barwione oraz rozpuszczalnikowe z efektem mokrej kostki.

czyszczenie kostki brukowej Warszawa 005
czyszczenie kostki brukowej Warszawa 006

Jakie zabrudzenia usuwamy?

Czyścimy kostkę brukową z zabrudzeń takich jak:

  • błoto,
  • sadza,
  • olej silnikowy,
  • tłuszcz,
  • mech,
  • porosty,
  • nalotów atmosferycznych.
Jednak najtrudniejsze do usunięcia z powierzchni kostki brukowej są wielomiesięczne, tłuste plamy pochodzące najczęściej z oleju silnikowego. To bardzo częsty widok na podjazdach i przed garażami. Oleiste substancje szybko wchłaniają się w strukturę bruku i jest ciężko się ich pozbyć bez użycia dedykowanych do tego celu środków chemicznych.

Pozycjonowanie - KOWAL24.pl