Klient instytucjonalny

Dla klienta instytucjonalnego

Mycie fasad szklanych i elewacji aluminiowych  – AXERA Warszawa

Mycie elewacji szklanych i aluminiowych, witryn sklepowych oraz czyszczenie ekranów akustycznych i hal to tylko część naszej oferty skierowanej dla Klientów instytucjonalnych z Warszawy i pozostałych rejonów Polski. Do mycia elewacji wykorzystujemy system przygotowania wody zdemineralizowanej w wypróbowanej technice PuraQleen niemieckiego producenta Lehmann KG. Dzięki temu możemy zaproponować najkorzystniejszy w Warszawie cennik, ponieważ nie musimy korzystać z podnośników koszowych lub stosować technik apinistycznych. System wody zdemineralizowanej QLeen pozwala nam na pracę z powierzchni ziemi do wysokości 22 metrów. Mycie elewacji szklanych i aluminiowych w ten sposób sprawia, że nie naruszamy prywatności pracowników obiektu. Nie używamy również drabin i rusztowań, a więc fasada budynku w żaden sposób nie ulega uszkodzeniu. Swoją konkurencyjną ofertę kierujemy do właścicieli salonów samochodowych, małych biurowych, hoteli, pensjonatów i sklepów sieciowych. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu.

Mycie elewacji Szklanych
Witryn sklepowych
Solarów

Sprzątanie i czyszczenie:

  • Ekranów akustycznych – tuneli – mostów – przejść podziemnych

  • Hal magazynowych

  • Banerów reklamowych

Ceny ustalane są indywidualnie do każdego zlecenia. Bezpłatna wycena usługi przedstawiona będzie Państwu po wizycie na obiekcie.

Do czyszczenia elewacji szklanych wykorzystujemy system przygotowania wody zdemineralizowanej na wypróbowanej technice PuraQleen niemieckiego producenta Lehmann KG. System ten pozwala na mycie z powierzchni fasad szklanych do wysokości 22 metrów. Dzięki temu rozwiązaniu nasza oferta staje się konkurencyjna cenowo do mycia tradycyjnego ponieważ nie musimy korzystać z podnośników koszowych ani z technik alpinistycznych.

Telefon kontaktowy:
605-900-015


e-mail:
biuro@axera.com.pl

Pozycjonowanie - KOWAL24.pl